Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.
Prenájom bytu 1-izbový 20 m², Durlach, Bádensko-Wurttembersko

Prenájom bytu 1+1 • 20 m² bez realitkyDurlach Durlach Baden-Württemberg 76227

Durlach Durlach Baden-Württemberg 76227MHD do minúty pešo
Mesačné nájomné690 €

+ Poplatky za služby160 €
+ Vratná kaucia1 300 €

Viac informácií

Preložené AI

Na prenájom je k dispozícii kvalitne zariadený byt v Karlsruhe-Durlach s komfortným režimom all-inclusive.

Teplý nájom zahŕňa všetky poplatky, takže máte úplnú prehľadnosť nákladov. Sú zahrnuté napríklad elektrina, voda, vysokorýchlostný internet (WLAN) ako aj kompletné zariadenie vrátane televízora. Aj spoľahlivá služba domovníka je už zahrnutá v cene nájmu – nevznikajú žiadne dodatočné či skryté poplatky.

Byt sa nachádza v udržiavanom a tichom dome a disponuje vlastnou kúpeľňou a funkčnou kuchyňou. Vďaka úplnému vybaveniu je tento byt ideálny pre pracujúcich, dochádzajúcich do práce alebo osoby so dočasnou potrebou bývania.

Ďalší komfort poskytujú možnosti práčky a sušičky, ktoré sú k dispozícii na každom poschodí.

Nájomné podmienky / Veľkosť bytu: "M" MIDDLE

Chladný nájom: 690 € / mesiac

Paušál za poplatky: 160 € / mesiac

Teplý nájom (all-inclusive): 850 € / mesiac

Nájomné podmienky / Veľkosť bytu: "L" LARGE

Chladný nájom: 790 € / mesiac

Paušál za poplatky: 160 € / mesiac

Teplý nájom (all-inclusive): 950 € / mesiac

V teplom nájme sú zahrnuté:

• Všetky poplatky

• Elektrina a voda

• Vysokorýchlostný internet (WLAN)

• Kompletné zariadenie vrátane televízora

• Služba domovníka

All-inclusive nájom – maximálna transparentnosť a žiadne skryté dodatočné poplatky.

Byty sa nachádzajú na Badener Straße 34 v Karlsruhe-Durlach. Napriek centrálnej polohe si tu vychutnáte príjemnú a tichú obytnú atmosféru.

Lokalita zaujme vynikajúcim spojením s verejnou dopravou a rýchlou dostupnosťou centra Karlsruhe. Obchody, reštaurácie, kaviarne a rôzne možnosti voľnočasových aktivít sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti a sú pohodlne dostupné pešo.

Týmto spojením sa dosahuje mestský život s príjemnou kvalitou bývania.

Vybavenie & Poznámky

Prenájom výlučne pre pracujúcich nájomníkov / samoplatičov alebo študentov so zárukou alebo dokladom o príjme.

Kompletné zariadenie: posteľ, šatník, televízor, pracovný stôl

Vysokorýchlostný internet (WLAN) je zahrnutý

Vlastná, kompletne vybavená kuchyňa

Dostupné parkovacie miesta

All-inclusive nájom (vrátane poplatkov)

Minimálna doba prenájmu 6 mesiacov.

Prenájom prebieha výlučne pre nájomníkov s preukázateľnou dostatočnou bonitou a zabezpečeným príjmom.

Parametre nehnuteľnosti

VekNad 50 rokov
StavDobrý
Číslo inzerátu1023302
Cena za jednotku34,50 € / m2
Dostupné od23. 5. 2026
Dispozícia1+1
Úžitková plocha20

Čo táto nehnuteľnosť ponúka?

MHD 0 minút pešo

V okolí nehnuteľnosti nájdete

MHDSchlossplatz
🚶 32 m (0 min)
PoštaDeutsche Post
🚶 39 m (0 min)