Prenájom bytu 1+1 • 36 m² bez realitkyFleckenbühlstr. 20 Frankfurt am Main - Bonames Bonames Hessen 60437
Fleckenbühlstr. 20 Frankfurt am Main - Bonames Bonames Hessen 60437MHD 3 minúty pešoHľadáte moderný, energeticky úsporný domov uprostred zelene a pritom v blízkosti mesta? Táto približne 36 m² veľká 1-izbová bytosť vo Frankfurt-Bonames bola práve dôkladne zrekonštruovaná a ponúka maximálne pohodlie na kompaktnom priestore.
Osobitnú pozornosť si zaslúži energetická optimalizácia: Budova je úplne zateplená a vybavená novými trojsklenenými oknami a elektrickými žalúziami. V kombinácii s novými vstupnými dverami do bytu si tu môžete vychutnať absolútny pokoj a vynikajúce podmienky v interiéri.
Výbava prvej triedy
• Obývací/spálací priestor: Vybavený vysoko kvalitnou parketovou podlahou, ktorá priestoru dodáva elegantný a útulný nádych.
• Kuchyňa: Moderná vstavaná kuchyňa – kompletne vybavená umývačkou riadu, sporákom, varnou doskou, drezom a chladničkou s mrazničkou.
• Kúpeľňa: Čerstvo zrekonštruovaná dizajnová kúpeľňa s príjemnou vaňou.
• Technika: Vykurovanie prebieha pomocou elektriny. Vďaka vynikajúcej izolácii (kompletná tepelná ochrana) a moderným oknám teplo v byte zostáva optimálne.
• Bezpečnosť: Nové, robustné vstupné dvere do bytu zaručujú najlepší zvukový komfort.
• Úložné priestory: K bytu patrí aj vlastný pivničný priestor.
** Pripojenie pre práčku nie je k dispozícii.
Byt sa nachádza v obľúbenej štvrti Bonames. Tu využijete rozvinutú infraštruktúru a blízkosť brehu rieky Nidda, ideálne pre šport a oddych.
• Bicykel: Praktické parkovacie miesta pre bicykle sú priamo pred domom.
• Automobil: Voľné parkovacie miesta sú v priamom okolí objektu dostatočne k dispozícii.
• Dopravné spojenie: Veľmi dobrá dostupnosť MHD (linka metra U2) a rýchle napojenie na diaľnicu.
• Bývacia plocha: 36 m²
• Izby: 1 (bez balkóna)
• Stav: Čerstvo zrekonštruovaný / prvé používanie po rekonštrukcii
• Nájomné (bez zahrnutých nákladov): 750,00 €
• Záloha na prevádzkové náklady: 100,00 €
• Celkové nájomné (s pripočítaním elektriny/vykurovania): 850,00 €
• K dispozícii od: 15.05.2026
Kontakt a prehliadka
Zaujali sme Vás? Tešíme sa na Vašu výstižnú poptávku! Prosím, predstavte sa v správe (meno, vek, povolanie, čistý príjem a počet osôb, s ktorými plánujete nasťahovanie).
Pri prenájme budú neskôr potrebné nasledujúce dokumenty:
• Posledné 3 výplatné pásky
• Aktuálna výpis zo SCHUFA
• Kópia občianskeho preukazu
Tešíme sa na Vašu správu a radi s Vami dohodneme termín prehliadky.
Váš postup k prehliadke
Neváhajte nás kontaktovať pre ďalšie informácie alebo pri dohode na termíne prehliadky.
Sme Vám flexibilne k dispozícii:
Telefón: 01523 756 9690
WhatsApp: Môžete nám tiež jednoducho napísať správu.
Tešíme sa na stretnutie s Vami a na predstavenie Vášho nového domova!
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 15. 5. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 1+1 |
| Úžitková plocha | 36 m² |
| Stav | Po rekonštrukcii |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 1022776 |
| Cena za jednotku | 20,83 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Pivnica |
| MHD 3 minúty pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete

Prenájom bytuMittelseestraße 23 Offenbach am Main Offenbach am Main Hessen 63065- 2+1
- 45 m²
800 € + 280 €

Prenájom bytuRödelheimer Landstraße 58 Frankfurt am Main Bockenheim Hessen 60487- 2+1
- 49 m²
700 € + 190 €
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.