Predaj bytu 6+1 • 141 m² bez realitky, Porýnie-Falcko
, Porýnie-FalckoMHD 1 minúta pešo • ParkovanieModerná maisonette bytu s 6 izbami, 141 m², rok výstavby 2022 – momentálne prenajatá
Na predaj je priestranný maisonette byt s cca 141 m² obytného priestoru a šiestimi izbami. Dom bol postavený v roku 2022 vo vysokej stavebnej kvalite a disponuje podlahovým kúrením na celej ploche.
Byt je čiastočne zariadený: v kúpnej cene je zahrnutá moderná vstavaná kuchyňa, nábytok v obývacej izbe, vybavenie v niektorých spálňach ako aj štýlový balkonový nábytok.
Výhodou sú aj dve parkovacie miesta, ktoré patria k bytu.
Nehnuteľnosť je momentálne prenajatá a generuje mesačný nájom (bez poplatkov) vo výške 1 400 €. Navyše, za parkovacie miesta sa platí 30 € mesačne za každé, takže celkový príjem z prenájmu dosahuje 1 460 € mesačne.
Špeciálne vlastnosti:
• Maisonette byt rozprestierajúci sa na dvoch úrovniach
• Cca 141 m² obytného priestoru
• 6 izieb
• Rok výstavby 2022
• Vysokokvalitné vybavenie
• Celoplošné podlahové kúrenie
• Čiastočne zariadený (kuchyňa, obývacia izba, spálňa, balkonový nábytok)
• Dve parkovacie miesta
• Momentálne prenajaté (nájom 1 400 € plus 2 × 30 € za parkovacie miesta)
Kúpna cena: 300 000 €
Táto nehnuteľnosť je ideálna ako investícia s atraktívnymi príjmami z prenájmu a dlhodobým potenciálom zhodnocovania hodnoty.
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Dispozícia | 6+1 |
| Číslo inzerátu | 1022500 |
| Úžitková plocha | 141 m² |
| Stav | Veľmi dobrý |
|---|---|
| Poschodie | 1. poschodie z 2 |
| PENB | C - Hospodárne |
| Cena za jednotku | 2 127,66 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| Parkovanie |
| Pivnica | |
| MHD 1 minúta pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.