- 1+kk
- 38 m²
Nabízím k pronájmu byt 1+kk (20 m²) na ulici Krakovská v klidné části Hrabůvka.
Byt je vybaven kuchyňskou linkou, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Nachází ze v 7. patře, díky čemuž je příjemně světlý a vzdušný. Součástí bytu je také sklep.
Nájemné: 9 500,- Kč měsíčně + poplatky za služby
Elektřina: hradí si nájemce sám na sebe
Kauce: ve výši 2 měsíčních nájmů.
Vhodný pro jednotlivce, ale i pro páry.
Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti, blízko zastávky MHD, obchody, služby i dostatek parkovacích míst v okolí domu. Výhodou je klidné prostředí a zároveň dobrá dostupnost do dalších částí Ostravy.
Volný ihned.
Pro více informací napište zprávu nebo volejte na číslo.
V případě zájmu o bližší informace či domluvení prohlídky je možné mě kontaktovat prostřednictvím zpráv z komunikační platformy.
| Dostupné od | 10. 5. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Tehla |
| Vybavené | Čiastočne |
| Číslo inzerátu | 1021900 |
| Úžitková plocha | 20 m² |
| Stav | Veľmi dobrý |
|---|---|
| Dispozícia | 1+kk |
| Poschodie | 7. poschodie z 7 |
| Umiestnenie | Tichá lokalita |
| Cena za jednotku | 475 CZK / m2 |
| Pivnica 1 m² | |
| Parkovanie |
| Výťah |

Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.