Predaj pozemku • 736 m² bez realitkyRudolf-Breitscheid-Str. 30, , Brandenbursko
Rudolf-Breitscheid-Str. 30, , BrandenburskoMHD 2 minúty pešoPredávame (súkromne) nádherný, centrálny stavebný pozemok vo Falkensee-Finkenkrug, orientovaný na juh a umiestnený v druhej rade.
Všetky prípojky sa nachádzajú pozdĺž cesty, takže nie je potrebné odstraňovať veľké stromy (napr. jedle a podobne).
Predbežná stavebná žiadosť so nasledovnými základnými údajmi bola kladne vyhodnotená (predbežné rozhodnutie okresu Havelland je k dispozícii):
- 120 m² pozemkovej plochy
- dve plnohodnotné podlažia
- výška sedlového vrcholu: 8,60 m
- výška okapu od najvyššieho bodu existujúcej terény: 6,20 m
Všetko, čo spĺňa tieto rozmery alebo je menšie, bude teda schválené na výstavbu.
Pozemok je veľmi centrálny a zároveň nachádza sa v tichom prostredí (v druhej rade). Susedstvo je rôznorodé: nachádzajú sa tu ako starší obyvatelia, tak aj rodiny s deťmi. Susedia sú všetci veľmi milí, otvorení, priateľskí, ochotní pomôcť a majú radi deti.
K stanici Finkenkrug, s napojením do Berlína-Spandau (ICE stanica) a centra Berlína, sa pešo dostanete približne za 6 až 8 minút. Hoci je stanica v blízkosti, železničná doprava je počuť veľmi zriedka (zrejme to závisí od smeru vetra).
V pešej vzdialenosti sa nachádzajú všetky potrebné zariadenia bežného života:
- rôzne materské školy a základná škola sú vzdialené len niekoľko minút chôdze
- pozemok sa nachádza medzi obchodmi Edeka a Penny (každý približne 6–8 minút pešo)
- niekoľko pekární je dostupných pešo
- lekáreň je vzdialená približne 8 až 10 minút pešo
Pozemok je veľmi dobre spojený s verejnou dopravou; okrem stanice je v pešej vzdialenosti niekoľko autobusových zastávok s rôznymi smermi (centrum Falkensee, stanica Falkensee, nákupné centrum Havelpark a pod.).
Nachádza sa priamo pri cyklotrase pre tých, ktorí radi jazdia na bicykli.
Pre tých, ktorí uprednostňujú automobil, je cez Dallgow-Döberitz zabezpečený prístup na cestu B5, ktorá vedie do Berlína a na rôzne diaľnice.
Falkensee leží medzi Berlínom a prírodou Brandenburgu. Štvrť Finkenkrug, so svojimi rodinnými domami a kvalitnou infraštruktúrou, je obzvlášť obľúbená medzi rodinami. Príroda, s množstvom lesov a polí, je doslova na dosah – na bicykli sa napríklad príjemnou trasou dostanete do Nymphensee a Döberitzer Heide približne za 30 minút.
Nadšencov nakupovania poteší, že okrem mnohých ponúk v Berlíne majú k dispozícii aj Havelpark so svojimi obchodmi, ako aj Designer-Outlet Berlin vo Wustermark – obe destinácie sú dostupné autom za pár minút.
Pre deti je v blízkosti množstvo zážitkových aktivít, ako sú ihriská a miesta s kontaktom so zvieratami (napríklad jazdecké centrá a mini zoo), pričom aj Karls Erlebnishof je dostupný autom za pár minút.
Rozhodli sme sa pozemok predávať súkromne, teda bez účasti makléra. Preto vás žiadame, aby ste maklérov nekontaktovali.
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 11. 5. 2026 |
|---|---|
| Plocha pozemku | 736 m² |
| Číslo inzerátu | 1019790 |
|---|---|
| Cena za jednotku | 380,43 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| MHD 2 minúty pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.











