Predaj pozemku • 690 m² bez realitkyKartlow 34, , Meklenbursko-Predpomoransko
Kartlow 34, , Meklenbursko-PredpomoranskoMHD 2 minúty automUskutočnite si svoj sen o vlastnom bývaní na jednom z najatraktívnejších pozemkov v Kartlow (obec Neuburg). V pokojnej, ustálenej obytné oblasti vznikajú tu vďaka plánovanej parcelácii tri štědré stavebné parcely pre rodinné domy alebo dvojdomy.
To najzaujímavejšie: Areál sa nachádza v rámci právoplatného nariadenia. To pre vás znamená: Maximálna plánovacia istota! Stavebné okná sú už definované, takže môžete čoskoro začať so svojím stavebným projektom.
Kľúčové údaje:
Veľkosti pozemkov: cca 690 m² až 840 m² (pri rozdelení je ešte možnosť individuálnych požiadaviek!)
Kúpna cena:
Pozemok 01, 840 m²: 74 750 €
Pozemok 02, 790 m²: 70 300 €
Pozemok 03, 690 m²: 61 400 €
Zabezpečenie infraštruktúry: Plne dostupné
Možnosť výstavby: Podľa nariadenia obce Neuburg (rodinné domy alebo dvojdomy).
Dokonalá rovnováha medzi mestom a prírodou:
Kartlow očaruje svojou idylickou polohou v zelenej prírode, a pritom nepotrebuje robiť kompromis s vynikajúcou infraštruktúrou:
Mobilita: Železničná stanica Kalsow je vzdialená len cca 1 km. Odtiaľ sa dostanete do Wismaru za cca 10 minút a do Schwerinu za cca 30 minút – ideálne pre dochádzajúce!
Dopravné spojenie: Vstup na diaľnicu A20 je dosiahnuteľný za pár minút.
Okolie: Materská škôlka, školy a možnosti nakupovania sa nachádzajú priamo v priľahlom Neuburg.
Vaše výhody na prvý pohľad:
- Žiadna provízia realitnej kancelárie
- Žiadne viazanie na developerov
- Optické vlákno pre pohodlné home office
- 1000 metrov do železničnej stanice
- Slnečné orientovanie pre vašu terasu alebo fotovoltaiku
- Zabezpečené možnosti výstavby vďaka platnému nariadeniu
Kontakt:
Prebudili sme váš záujem? Radi vám zašleme ďalšie informácie alebo dohodneme termín prehliadky na mieste.
Impressum:
IBS Haus - Projektové rozvojové spoločnosti v stavebníctve GmbH
Kranichweg 1
18230 Biendorf / Gersdorf
Tel (03 82 94) 140 18
info@ibs-haus.de
Výkonný riaditeľ: Dipl.-Ing. Christian Schaff
Súdny register: Amtsgericht Rostock HRB 16920
Parametre nehnuteľnosti
| Číslo inzerátu | 1015688 |
|---|---|
| Cena za jednotku | 88,99 € / m2 |
| Plocha pozemku | 690 m² |
|---|
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| MHD 2 minúty autom |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.