Prenájom bytu 2+1 • 54 m² bez realitkyChopinova, Havířov - Havířov-město, Moravskoslezský kraj
Chopinova, Havířov - Havířov-město, Moravskoslezský krajMHD 5minút pešo • ParkovaniePoznámka k cene
+ služby 4130, kauce 20700, + adm. poplatek 2000Tento byt prochází precizní a vkusnou rekonstrukcí, která klade důraz na moderní design i každodenní pohodlí. Už při vstupu vás zaujmou světlé plovoucí podlahy v dekoru dřeva, které dodávají celému prostoru vzdušnost a harmonii.
Srdcem bytu je elegantní kuchyně s moderní linkou a vestavěnými spotřebiči, kde nechybí ani praktický prostor pro myčku – ideální pro pohodlné vaření i každodenní provoz. Koupelna laděná do příjemných hnědo-béžových tónů nabízí stylový sprchový kout a působí velmi útulně i nadčasově.
Velkým benefitem je samotná lokalita – dům se nachází v blízkosti promenády na nábřeží, což vytváří ideální prostředí pro klidné bydlení s možností relaxace, procházek i aktivního odpočinku.
Pokud hledáte místo, kde se snoubí moderní bydlení s příjemnou atmosférou a skvělou polohou, právě jste ho našli. Podobné byty se na trhu objevují jen zřídka.
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 4. 6. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Tehla |
| Poschodie | 3. poschodie |
| Vlastníctvo | Osobné |
| Úžitková plocha | 54 m² |
| Cena za jednotku | 191,67 CZK / m2 |
| Stav | Dobrý |
|---|---|
| Dispozícia | 2+1 |
| Číslo inzerátu | 1015450 |
| PENB | E - Nehospodárne |
| Voda | Z verejného zdroja |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Parkovanie |
| MHD 5 minút pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Poznámka k cene
+ služby 4130, kauce 20700, + adm. poplatek 2000
Prenájom bytuAntala Staška, Frýdek-Místek - Frýdek, Moravskoslezský kraj- 2+1
- 64 m²
10 500 CZK + 4 000 CZK
Prenájom bytuMariánskohorská, Ostrava - Moravská Ostrava, Moravskoslezský kraj- 2+1
- 55 m²
12 000 CZK + 3 460 CZK
Prenájom bytuJiskřiček, Ostrava - Zábřeh nad Odrou, Moravskoslezský kraj- 2+1
- 55 m²
11 500 CZK + 3 900 CZK
Prenájom bytutř. Osvobození, Karviná - Karviná-město, Moravskoslezský kraj- 2+1
- 69 m²
9 400 CZK + 3 500 CZK
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.