
Prenájom bytu 2+1 • 66 m² bez realitkyBerger Straße 100 Frankfurt am Main Nordend Hessen 60318
Berger Straße 100 Frankfurt am Main Nordend Hessen 60318MHD 2 minúty pešoPonuka sa týka zrekonštruovaného 2-izbového bytu s veľkou obytnou kuchyňou, priamo na ulici Berger. Nachádza sa medzi stanicou metra Höhenstrasse a Merienplatz. Vybavenie bytu je uvedené podľa popisu. Všetky izby sú prístupné z chodby.
!!! Priamo od majiteľa !!!
Bornheim je jednou z najživších častí Frankfurta, ktorá je obzvlášť obľúbená u mladých ľudí, umelcov a intelektuálov. Jeho osobitný „šarm“ sa vyznačuje rôznorodými obchodmi, reštauráciami a živou atmosférou. Ako zelené oázy štvrte patria medzi najznámejšie parkové plochy, ktoré sú ľahko dostupné pešo, napríklad Günthersburg a Ostpark.
Dopravné spojenie: Cez Miquelallee/A66 sa rýchlo dostanete k severozápadnému križovatku Frankfurta (6 km), prípadne cez Kaiserlei na A661 smerom k Bad Homburg-Darmstadt (3 km). Linka metra č. 4 vás za pár minút dovezie na hlavnú stanicu alebo Bockenheimer Warte, rovnako aj električková linka 12 a autobusové linky 34 a 32. Napriek centrálnej polohe je byt veľmi pokojný.
+ Zrekonštruované
+ Dlažbená kúpeľňa a kuchyňa
+ Veľká obytná vstavaná kuchyňa
+ Parkety
+ Veľké okná pre dobré osvetlenie
+ Balkón
+ Pivnica
+ Plne vybavená kúpeľňa
!!! Priamo od majiteľa !!!
Parametre nehnuteľnosti
| Vek | Nad 50 rokov |
|---|---|
| Stav | Po rekonštrukcii |
| Poschodie | 4. poschodie |
| Úžitková plocha | 66 m² |
| Dostupné od | 16. 4. 2026 |
|---|---|
| Dispozícia | 2+1 |
| Číslo inzerátu | 1013449 |
| Cena za jednotku | 16,97 € / m2 |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón | |
| MHD 2 minúty pešo |
| Pivnica |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.


























