Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.
Prenájom bytu 2-izbový 46 m², Frankfurt, Hesensko
Prenájom bytu 2-izbový 46 m², Frankfurt, Hesensko
Prenájom bytu 2-izbový 46 m², Frankfurt, Hesensko
Prenájom bytu 2-izbový 46 m², Frankfurt, Hesensko
Prenájom bytu 2-izbový 46 m², Frankfurt, Hesensko
Prenájom bytu 2-izbový 46 m², Frankfurt, Hesensko

Prenájom bytu 2+1 • 46 m² bez realitkyFrankfurt Unterliederbach Hessen 65929

Frankfurt Unterliederbach Hessen 65929MHD 2 minúty pešo
Mesačné nájomné1 100 €

+ Poplatky za služby150 €
+ Vratná kaucia3 300 €

Viac informácií


Preložené AI

Táto moderná 2-izbová byt sa nachádza v udržiavanom viacrodinnom dome v ulici Nahestraße v obľúbenom frankfurtskom štvrti Höchst/Unterliederbach.

Byt je momentálne dôkladne rekonštruovaný a od 01.05.2026 bude pripravený na nastťahovanie. Zobrazené obrázky poskytujú predstavu o plánovanom stave po dokončení prác. Momentálne prebieha rekonštrukcia bytu – podlaha ešte nie je inštalovaná a steny nie sú finálne upravené.

Po ukončení prác vás čaká svetlý a dobre dispozíciou riešený byt s príjemnou atmosférou – ideálny pre jednotlivcov alebo páry.

Špeciálnou výhodou je nová vstavaná kuchyňa v hodnote cca 5 000 €, ktorá je zahrnutá v nájomnom. Kuchyňa je práve v plánovaní a budúci nájomník bude mať možnosť podieľať sa na jej výbere.

Byt sa nachádza vo Frankfurt-Höchst, živom a dobre dostupnom štvrti na západe Frankfurtu.

Všetky dôležité zariadenia pre každodenné potreby, ako sú supermarkety, pekárne, reštaurácie a kaviarne, sú v bezprostrednej blízkosti. Známa Königsteiner Straße ponúka množstvo nákupných možností.

Blízke Main-Taunus-Zentrum (MTZ) je dostupné za pár minút a ponúka širokú škálu obchodov a možností voľnočasových aktivít.

Doprava verejnou dopravou je vynikajúca:

Stanica S-Bahn Frankfurt-Höchst (linky S1, S2) a autobusové spoje zabezpečujú rýchle spojenie do centra mesta a celého oblasti Rhein-Main.

2-izbový byt

Čerstvo zrekonštruovaný / zmodernizovaný (dokončenie: 01.05.2026)

Nová vstavaná kuchyňa (cca 5 000 €) – čiastočná možnosť prispieť k jej dizajnu

Ústredné plynové kúrenie

Úplne obnovená elektrika a rozvody

Svetlé, dobre dispozíciou riešené priestory

Udržiavaný viacrodinný dom

Pokojná a dobre dostupná lokalita

Byt je momentálne ešte v rekonštrukcii a bude odovzdaný v kompletne zmodernizovanom stave.

Prosím, majte na pamäti, že obrázky čiastočne zobrazujú aktuálny stav rekonštrukcie. Po dokončení prác sa byt predstaví v modernej a príjemnej podobe.

Obhliadka je možná po dohode už pred dokončením prác.

Parametre nehnuteľnosti

VekNad 50 rokov
StavPo rekonštrukcii
Poschodie1. poschodie z 2
PENBF - veľmi nehospodárne
Cena za jednotku24 € / m2
Dostupné od1. 5. 2026
Dispozícia2+1
Číslo inzerátu1005957
Úžitková plocha46

Čo táto nehnuteľnosť ponúka?

Pivnica
MHD 2 minúty pešo

V okolí nehnuteľnosti nájdete

MHDHöchster Markt
🚶 174 m (2 min)
PoštaPostfiliale
🚶 478 m (6 min)
ObchodAsia Land
🚶 267 m (3 min)
BankaFrankfurter Sparkasse 1822
🚶 248 m (3 min)
ReštauráciaWunderbar
🚶 131 m (2 min)
LekáreňAlbanus Apotheke
🚶 292 m (4 min)
ŠkolaRobert-Koch-Schule
🚶 50 m (1 min)
Materská školaKita Alt-Höchst
🚶 47 m (1 min)
ŠportoviskoHallenbad Höchst
🚶 160 m (2 min)
IhriskoSpielplatz Lucius Friedhof
🚶 232 m (3 min)

Vzdialenosť k:

Stále hľadáte to pravé?

Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.