Predaj bytu 2+1 • 65 m² bez realitky9. května, Lužná - Lužná u Rakovníka, Středočeský kraj
9. května, Lužná - Lužná u Rakovníka, Středočeský krajMHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 20 m²Prodám družstevní byt 2+1, 65 m2 po celkové rekonstrukci. Nachází se v 1. patře v cihlovém bytovém domě v Lužné II. na dohled od vlakového nádraží. K bytu náleží prostorný sklep a půda, dále společný pozemek se vzrostlými stromy okolo domu včetně parkovacího místa. Byt je vytápěn krbovými kamny na dřevo s výměníkem. Lokalita je výborně dostupná veřejnou dopravou do Rakovníka vlakem i autobusem, dále na Kladno, Prahu a Žatec vlakem. Nájezd na dálnici D6 na Prahu je asi 5 minut jízdy. V místě je večerka, v obci Lužná MŠ, ZŠ, praktický a zubní lékař, potraviny a další obchody (řeznictví, domácí potřeby). Bytový dům je na krásném místě obklopeném lesy s možností vycházek a relaxace. Poblíž je železniční muzeum a muzeum amerických automobilů. Cena 3 100 000 Kč.
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 12. 6. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Tehla |
| Vybavené | Čiastočne |
| Číslo inzerátu | 1003972 |
| PENB | D - Menej hospodárne |
| Umiestnenie | Okraj |
| Cena za jednotku | 47 692,31 CZK / m2 |
| Stav | Veľmi dobrý |
|---|---|
| Dispozícia | 2+1 |
| Poschodie | Prízemie |
| Vlastníctvo | Družstevné |
| Prevod do osobného vlastníctva | Nie |
| Úžitková plocha | 65 m² |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Pivnica 20 m² | |
| MHD 1 minúta pešo |
| Parkovanie |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.