Prenájom bytuDürerova, Praha - Strašnice
- 2+kk
- 41 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie
18 000 CZK + 5 000 CZK(439 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(4 633 nehnuteľností)
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie
Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Lodžia 5 m²
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Balkón 1 m² • Pivnica 3 m²
Vybavené • Výťah • Parkovanie
MHD 5minút pešo • Vybavené • Parkovanie
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Parkovanie
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah
Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Garáž • Pivnica 1,1 m² • Lodžia 3,1 m²
MHD 3 minúty autom • Vybavené • Parkovanie
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené
Vybavené • Terasa 8 m²
MHD 4 minúty pešo • Garáž • Pivnica 4 m²
MHD 5minút pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Terasa 4 m²