Prenájom bytuSlovenská, Karviná - Karviná-město, Moravskoslezský kraj
- 4+1
- 73 m²
MHD 8minút pešo • Parkovanie
11 750 CZK(161 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(4 554 nehnuteľností)
MHD 8minút pešo • Parkovanie
MHD 8minút pešo • Parkovanie
MHD 3 minúty autom • Parkovanie
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie
MHD 8minút autom • Parkovanie
MHD 5minút pešo • Parkovanie
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 6 m²
MHD 3 minúty pešo • Balkón 2 m²
MHD do minúty pešo • Vybavené • Balkón 3 m²
MHD do minúty pešo
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Parkovanie