Zobraziť mapu
Byty na prenájom • Praha
(1 390 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Prenájom bytuSmetáčkova, Praha - Stodůlky
- 2+kk
- 58 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 3 m²
22 000 CZK + 5 800 CZK(379 CZK / m²)
Prenájom bytuValentinská, Praha - Staré Město
- 2+1
- 61 m²
Vybavené • Výťah
30 000 CZK + 5 000 CZK(492 CZK / m²)
Prenájom bytuLačnovská, Praha - Zličín
- 2+kk
- 59 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Parkovanie • Balkón 3 m²
24 500 CZK + 4 800 CZK(415 CZK / m²)
Prenájom bytuOlšanská H, Praha - Žižkov
- 80 m²
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah • Garáž
56 122 CZK + 22 486 CZK(702 CZK / m²)
Prenájom bytuZapova, Praha - Smíchov
- 80 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Garáž
129 677 CZK + 60 763 CZK(1 621 CZK / m²)
Prenájom bytuBořivojova, Praha - Žižkov
- 2+kk
- 39 m²
MHD 5minút pešo • Vybavené
29 000 CZK + 2 500 CZK(744 CZK / m²)
Prenájom bytuNechvílova, Praha - Chodov
- 2+kk
- 56 m²
MHD 5minút pešo • Vybavené • Výťah • Pivnica 3 m²
23 000 CZK + 5 200 CZK(411 CZK / m²)
Prenájom bytu - SpolubývanieKouteckého, Praha - Holešovice
- 3+kk
- 80 m²
Vybavené • Výťah • Balkón 14 m²
18 000 CZK + 4 000 CZK(225 CZK / m²)
Prenájom bytuJateční, Praha - Holešovice
- 2+kk
- 52 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 7 m²
23 500 CZK + 3 730 CZK(452 CZK / m²)
Prenájom bytuNad Úžlabinou, Praha - Malešice
- 2+kk
- 60 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 6 m²
26 000 CZK + 6 000 CZK(433 CZK / m²)
Prenájom bytuHorňátecká, Praha - Kobylisy
- 1+1
- 25 m²
Čiastočne vybavené • Pivnica 3 m²
17 500 CZK + 3 900 CZK(700 CZK / m²)
Prenájom bytuDaškova, Praha - Modřany
- 3+kk
- 80 m²
Vybavené • Výťah • Lodžia 4,5 m²
22 900 CZK + 6 982 CZK(286 CZK / m²)
Prenájom bytuRajmonova, Praha - Kobylisy
- 1+kk
- 25 m²
MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené
15 000 CZK + 3 000 CZK(600 CZK / m²)
Prenájom bytuSámova, Praha - Vršovice
- 2+1
- 70 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah
24 000 CZK + 5 000 CZK(343 CZK / m²)