Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPraha

(1 391 nehnuteľností)

Neprehliadnite

Prenájom bytuKytlická, Praha - Prosek

• 3+1
  • 71 m²

Čiastočne vybavené • Lodžia 6 m²

25 000 CZK + 6 000 CZK(352 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuPoděbradská, Praha - Vysočany

• 1+kk
  • 47 m²

Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 7,3 m² • Lodžia 6,5 m²

23 900 CZK + 4 500 CZK(509 CZK / m²)

Prenájom bytuKoulova, Praha - Dejvice

• 1+kk
  • 25 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 2 m²

16 000 CZK + 3 000 CZK(640 CZK / m²)

Prenájom bytuRadimovická, Praha - Chodov

• 3+1
  • 90 m²

MHD 4 minúty pešo • Vybavené • Parkovanie • Lodžia 8 m²

27 000 CZK + 2 000 CZK(300 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuVáclavská, Praha - Nové Město

• 2+1
  • 68 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 6 m² • Pivnica 2 m²

26 500 CZK + 5 000 CZK(390 CZK / m²)

Developerský projekt

Prenájom bytuMukařovského, Praha - Stodůlky

• 1+kk
  • 27 m²

Novostavba • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 3,6 m²

19 900 CZK + 169 CZK(737 CZK / m²)