Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPraha

(1 391 nehnuteľností)

Neprehliadnite

Prenájom bytuPod Sokolovnou, Praha - Nusle

• 2+1
  • 58 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Balkón 2 m² • Pivnica 6 m²

19 500 CZK + 5 800 CZK(336 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuHolečkova, Praha - Smíchov

• 2+kk
  • 54 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Pivnica 10 m² • Terasa 44,6 m²

35 000 CZK + 7 112 CZK(648 CZK / m²)

Prenájom bytuŠpanielova, Praha - Řepy

• 3+1
  • 80 m²

MHD 5minút pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 2 m² • Lodžia 6 m²

25 000 CZK + 7 000 CZK(313 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuDělnická, Praha - Holešovice

• 2+kk
  • 73 m²

MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah • Balkón 9 m²

24 000 CZK + 5 500 CZK(329 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuNa Spojce, Praha - Vršovice

• 2+kk
  • 67 m²

MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Pivnica 1,8 m²

28 500 CZK + 4 900 CZK(425 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuBreitfeldova, Praha - Karlín

• 1+kk
  • 43 m²

MHD 5minút pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 3 m² • Pivnica 2 m²

25 000 CZK + 4 900 CZK(581 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuMoravanská, Praha - Vinoř

• 2+kk
  • 60 m²

MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie

23 000 CZK + 2 000 CZK(383 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuZvěřinova, Praha - Strašnice

• 2+kk
  • 62 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 11 m² • Pivnica 7 m²

26 800 CZK + 5 200 CZK(432 CZK / m²)