Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPrahaGarsónka

(18 nehnuteľností)

Neprehliadnite

Prenájom bytuČeskomoravská, Praha - Libeň

• Garsónka
  • 39 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 6 m²

18 000 CZK + 3 600 CZK(462 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuErbenova, Praha - Košíře

• Garsónka
  • 28 m²

MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Pivnica 6 m²

16 400 CZK + 4 219 CZK(586 CZK / m²)

Prenájom bytuKamenická, Praha - Bubeneč

• Garsónka
  • 25 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Pivnica 25 m²

12 500 CZK + 3 000 CZK(500 CZK / m²)

Prenájom bytuFibichova, Praha - Žižkov

• Garsónka
  • 25 m²

MHD 5minút pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Lodžia 3 m²

17 000 CZK + 3 300 CZK(680 CZK / m²)

Prenájom bytuKyselova, Praha - Kobylisy

• Garsónka
  • 23 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Lodžia 2 m²

15 500 CZK + 4 000 CZK(674 CZK / m²)