Zobraziť mapu
Byty na prenájom • Praha • 3+kk
(123 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Prenájom bytuKlapálkova, Praha - Chodov
- 3+kk
- 73 m²
MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené
26 490 CZK(363 CZK / m²)
Prenájom bytuČeljabinská, Praha - Vršovice
- 3+kk
- 78 m²
Vybavené • Výťah • Garáž
32 000 CZK + 7 500 CZK(410 CZK / m²)
Prenájom bytuProsecká, Praha - Prosek
- 3+kk
- 86 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž
45 000 CZK + 7 000 CZK(523 CZK / m²)
Prenájom bytuJeseniova, Praha - Žižkov
- 3+kk
- 100 m²
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 2,5 m² • Lodžia 5,5 m²
37 900 CZK + 8 289 CZK(379 CZK / m²)
Prenájom bytuMěchenická, Praha - Záběhlice
- 3+kk
- 73 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené
23 490 CZK(322 CZK / m²)
Prenájom bytuNa Rozcestí, Praha - Libeň
- 3+kk
- 87 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené
26 000 CZK + 3 500 CZK(299 CZK / m²)
Prenájom bytuSvojšovická, Praha - Záběhlice
- 3+kk
- 53 m²
Čiastočne vybavené • Výťah
20 000 CZK + 8 282 CZK(377 CZK / m²)
Prenájom bytunáměstí Hrdinů, Praha - Nusle
- 3+kk
- 55 m²
MHD 1 minúta pešo • Vybavené
21 990 CZK(400 CZK / m²)
Prenájom bytuRadimovická, Praha - Chodov
- 3+kk
- 70 m²
MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené
22 490 CZK(321 CZK / m²)
Prenájom bytuStrančická, Praha - Strašnice
- 3+kk
- 72 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
29 990 CZK(417 CZK / m²)
Prenájom bytuStřídavá, Praha - Vysočany
- 3+kk
- 86 m²
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 4 m² • Pivnica 4 m²
36 000 CZK + 8 000 CZK(419 CZK / m²)
Prenájom bytuZa zahradami, Praha - Dolní Měcholupy
- 3+kk
- 111 m²
MHD 6minút pešo • Vybavené
33 490 CZK(302 CZK / m²)
Prenájom bytuOtradovická, Praha - Kamýk
- 3+kk
- 108 m²
MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Garáž • Terasa 10,1 m²
29 900 CZK + 5 000 CZK(277 CZK / m²)