Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPraha3+kk

(123 nehnuteľností)

Neprehliadnite

Prenájom bytuSámova, Praha - Vršovice

• 3+kk
  • 116 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 5,5 m² • Pivnica 8 m²

49 000 CZK + 9 300 CZK(422 CZK / m²)

Prenájom bytuKálikova, Praha - Stodůlky

• 3+kk
  • 72 m²

MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 2 m² • Lodžia 7 m²

27 000 CZK + 5 000 CZK(375 CZK / m²)

Prenájom bytuOstravská, Praha - Letňany

• 3+kk
  • 75 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 6 m² • Lodžia 8,5 m²

28 500 CZK + 9 975 CZK(380 CZK / m²)

Prenájom bytuMezi Vodami, Praha - Modřany

• 3+kk
  • 92 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Terasa 14 m²

39 000 CZK + 8 000 CZK(424 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuKlapkova, Praha - Kobylisy

• 3+kk
  • 74 m²

MHD 1 minúta pešo • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 6 m²

24 000 CZK + 6 000 CZK(324 CZK / m²)

Prenájom bytuBiskupcova, Praha - Žižkov

• 3+kk
  • 72 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 3 m²

26 500 CZK + 3 000 CZK(368 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuNa Pískách, Praha - Dejvice

• 3+kk
  • 79 m²

Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 3 m²

29 500 CZK + 5 500 CZK(373 CZK / m²)