Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPraha2+1

(98 nehnuteľností)

Prenájom bytuTolstého, Praha - Vršovice

• 2+1
  • 85 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 2 m² • Pivnica 3 m²

29 000 CZK + 6 800 CZK(341 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuVáclavská, Praha - Nové Město

• 2+1
  • 68 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 6 m² • Pivnica 2 m²

26 500 CZK + 5 000 CZK(390 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuPod Sokolovnou, Praha - Nusle

• 2+1
  • 58 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Balkón 2 m² • Pivnica 6 m²

19 500 CZK + 5 800 CZK(336 CZK / m²)

Prenájom bytuBeskydská, Praha - Kunratice

• 2+1
  • 65 m²

MHD 6minút pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 10 m²

21 000 CZK + 5 000 CZK(323 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuDubnova, Praha - Háje

• 2+1
  • 53 m²

Vybavené • Výťah • Balkón 5 m² • Pivnica 2 m²

18 000 CZK + 6 500 CZK(340 CZK / m²)