Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPraha2+1

(98 nehnuteľností)

Neprehliadnite

Prenájom bytuZdařilá, Praha - Nusle

• 2+1
  • 55 m²

MHD 5minút pešo • Čiastočne vybavené

20 900 CZK + 4 300 CZK(380 CZK / m²)

Nový

Prenájom bytuSpolupráce, Praha - Nusle

• 2+1
  • 52 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 2 m² • Pivnica 2 m²

20 000 CZK + 4 400 CZK(385 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuPraha - Hloubětín

• 2+1
  • 54 m²

MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Parkovanie • Pivnica 5 m² • Lodžia 4 m²

21 000 CZK + 4 400 CZK(389 CZK / m²)

Prenájom bytuOblouková, Praha - Vršovice

• 2+1
  • 66 m²

MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 2 m² • Pivnica 2,5 m²

30 000 CZK + 7 500 CZK(455 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuKrásného, Praha - Veleslavín

• 2+1
  • 54 m²

MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Pivnica 2 m² • Lodžia 3 m²

26 000 CZK + 4 000 CZK(481 CZK / m²)