Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPraha1+kk

(284 nehnuteľností)

Neprehliadnite

Prenájom bytuOlgy Havlové, Praha - Žižkov

• 1+kk
  • 40 m²

MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Pivnica 2 m² • Terasa 5 m²

25 000 CZK + 5 000 CZK(625 CZK / m²)

Nový

Prenájom bytuPraha - Vysočany

• 1+kk
  • 23 m²

MHD 6minút pešo • Vybavené • Výťah

15 500 CZK + 3 500 CZK(674 CZK / m²)

Nový

Prenájom bytuTupolevova, Praha - Letňany

• 1+kk
  • 33 m²

Vybavené • Výťah • Garáž • Pivnica 5 m² • Terasa 12 m² • Lodžia 12 m²

21 500 CZK + 3 200 CZK(652 CZK / m²)

Nový

Prenájom bytuJáchymovská, Praha - Řeporyje

• 1+kk
  • 30 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 6 m² • Terasa 6 m²

19 000 CZK + 4 000 CZK(633 CZK / m²)