Zobraziť mapu
Byty na prenájom • Praha • okres Hlavní město Praha • Praha • Žižkov • 1+1
(10 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Prenájom bytuPod Vítkovem, Praha - Žižkov
- 1+1
- 48 m²
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené
21 000 CZK + 1 100 CZK(438 CZK / m²)
Prenájom bytuJeseniova, Praha - Žižkov
- 1+1
- 33 m²
Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 4 m²
22 000 CZK + 3 250 CZK(667 CZK / m²)
Prenájom bytuSeifertova, Praha - Žižkov
- 1+1
- 49 m²
Čiastočne vybavené • Terasa 5 m²
15 000 CZK + 3 000 CZK(306 CZK / m²)
Prenájom bytuJana Želivského, Praha - Žižkov
- 1+1
- 47 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie
21 000 CZK + 750 CZK(447 CZK / m²)
Prenájom bytuVinohradská, Praha - Žižkov
- 1+1
- 35 m²
Vybavené • Výťah
19 900 CZK + 3 950 CZK(569 CZK / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem prenájmu bytov ponúkame aj prenájmy domov. Ďalej u nás nájdete predaje bytov, predaje domov a predaje pozemkov