Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaStodůlky3+kk

(4 nehnuteľnosti)

Prenájom bytuKálikova, Praha - Stodůlky

• 3+kk
  • 72 m²

MHD 4 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 2 m² • Lodžia 7 m²

27 000 CZK + 5 000 CZK(375 CZK / m²)

Prenájom bytuAmforova, Praha - Stodůlky

• 3+kk
  • 80 m²

MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Balkón 7 m²

28 000 CZK + 6 000 CZK(350 CZK / m²)