Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaPodolí

(13 nehnuteľností)

Nový

Prenájom bytuPodolská, Praha - Podolí

• 2+kk
  • 50 m²

MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Pivnica 1 m²

22 000 CZK + 5 800 CZK(440 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuVe Svahu, Praha - Podolí

• 2+kk
  • 47 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 3 m²

24 900 CZK + 3 000 CZK(530 CZK / m²)

Prenájom bytuNa lysině, Praha - Podolí

• 2+1
  • 65 m²

MHD 6minút pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 3 m² • Pivnica 3 m²

33 900 CZK + 4 000 CZK(522 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuSinkulova, Praha - Podolí

• 2+kk
  • 62 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž

26 000 CZK + 6 000 CZK(419 CZK / m²)

Prenájom bytuKubištova, Praha - Podolí

• 2+1
  • 57 m²

MHD 5minút pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 3,6 m² • Lodžia 7,6 m²

26 000 CZK + 4 200 CZK(456 CZK / m²)