Prenájom bytuMečislavova, Praha - Nusle
- 1+1
- 37 m²
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené
13 300 CZK + 1 300 CZK(359 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(3 nehnuteľnosti)
MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené
Parkovanie • Lodžia 3 m²
MHD 6minút pešo • Čiastočne vybavené
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem prenájmu bytov ponúkame aj prenájmy domov. Ďalej u nás nájdete predaje bytov, predaje domov a predaje pozemkov