Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaModřany1+kk

(3 nehnuteľnosti)

Prenájom bytuČeskoslovenského exilu, Praha - Modřany

• 1+kk
  • 41 m²

MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 7,8 m² • Pivnica 2,45 m²

18 500 CZK + 3 495 CZK(451 CZK / m²)

Prenájom bytuKomořanská, Praha - Modřany

• 1+kk
  • 46 m²

MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 4 m²

18 000 CZK + 4 850 CZK(391 CZK / m²)