Zobraziť mapu
Byty na prenájom • Praha • okres Hlavní město Praha • Praha • Malešice • 1+kk
(2 nehnuteľnosti)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Prenájom bytuPočernická, Praha - Malešice
- 1+kk
- 39 m²
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Parkovanie • Garáž
15 490 CZK(397 CZK / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem prenájmu bytov ponúkame aj prenájmy domov. Ďalej u nás nájdete predaje bytov, predaje domov a predaje pozemkov