Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaKyje1+kk

(2 nehnuteľnosti)

Nový

Prenájom bytuFederova, Praha - Kyje

• 1+kk
  • 35 m²

Čiastočne vybavené • Pivnica 1,95 m² • Lodžia 4,1 m²

17 000 CZK + 3 100 CZK(486 CZK / m²)

Prenájom bytuDavidovičova, Praha - Kyje

• 1+kk
  • 36 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 4 m²

15 900 CZK + 3 530 CZK(442 CZK / m²)