Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaKarlín2+kk

(6 nehnuteľností)

Rezervované

Prenájom bytuSokolovská, Praha - Karlín

• 2+kk
  • 45 m²

MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah • Balkón 2,3 m²

23 500 CZK + 5 000 CZK(522 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuThámova, Praha - Karlín

• 2+kk
  • 45 m²

MHD do minúty pešo • Vybavené • Balkón 3 m²

21 000 CZK + 4 500 CZK(467 CZK / m²)