Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaKamýk2+kk

(9 nehnuteľností)

Nový

Prenájom bytuKramperova, Praha - Kamýk

• 2+kk
  • 50 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 11 m² • Pivnica 5 m²

25 000 CZK + 6 500 CZK(500 CZK / m²)

Prenájom bytuVe Lhotce, Praha - Kamýk

• 2+kk
  • 43 m²

Čiastočne vybavené • Parkovanie • Pivnica 3 m²

18 710 CZK + 4 350 CZK(435 CZK / m²)

Prenájom bytuHodkovická, Praha - Kamýk

• 2+kk
  • 45 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 5,6 m² • Pivnica 2 m²

23 000 CZK + 4 555 CZK(511 CZK / m²)

Prenájom bytuHodkovická, Praha - Kamýk

• 2+kk
  • 52 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 5,4 m² • Pivnica 2 m²

24 500 CZK + 5 865 CZK(471 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuK Lesu, Praha - Kamýk

• 2+kk
  • 59 m²

MHD 8minút pešo • Vybavené • Parkovanie • Garáž • Balkón 10 m² • Terasa 10 m²

21 000 CZK + 5 000 CZK(356 CZK / m²)