Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaJinonice

(9 nehnuteľností)

Prenájom bytuKačírkova, Praha - Jinonice

• 2+kk
  • 59 m²

Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 4 m² • Lodžia 3,5 m²

27 500 CZK + 5 950 CZK(466 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuPod Stolovou Horou, Praha - Jinonice

• 2+kk
  • 58 m²

Vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 5,1 m² • Pivnica 2 m² • Lodžia 5,1 m²

25 000 CZK + 6 000 CZK(431 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuPeroutkova, Praha - Jinonice

• 1+kk
  • 27 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 1,2 m²

17 000 CZK + 3 000 CZK(630 CZK / m²)

Prenájom bytuNa Vidouli, Praha - Jinonice

• 2+kk
  • 46 m²

MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Garáž • Pivnica 3,1 m²

25 000 CZK + 4 800 CZK(543 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuWalterovo náměstí, Praha - Jinonice

• 4+kk
  • 107 m²

MHD 2 minúty pešo • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 6 m² • Terasa 5 m²

45 800 CZK + 7 200 CZK(428 CZK / m²)

Rezervované

Prenájom bytuNyklíčkova, Praha - Jinonice

• 2+kk
  • 53 m²

Vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 11,9 m² • Pivnica 2 m²

30 600 CZK + 4 500 CZK(577 CZK / m²)

Prenájom bytuPraha - Jinonice

• 4+kk
  • 99 m²

MHD 2 minúty pešo • Výťah • Garáž • Balkón 4 m² • Pivnica 3 m² • Terasa 6 m²

45 900 CZK + 8 200 CZK(464 CZK / m²)