Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaHáje

(11 nehnuteľností)

Nový

Prenájom bytuDubnova, Praha - Háje

• 2+1
  • 53 m²

Vybavené • Výťah • Balkón 5 m² • Pivnica 2 m²

18 000 CZK + 6 500 CZK(340 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuMnichovická, Praha - Háje

• 2+kk
  • 43 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 2 m²

21 000 CZK + 5 000 CZK(488 CZK / m²)

Prenájom bytuKryštofova, Praha - Háje

• 3+kk
  • 61 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 1,5 m² • Lodžia 4,4 m²

23 000 CZK + 7 500 CZK(377 CZK / m²)

Prenájom bytuHekrova, Praha - Háje

• 3+1
  • 90 m²

MHD 5minút pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Lodžia 6 m²

24 000 CZK + 6 000 CZK(267 CZK / m²)

Rezervované

Prenájom bytuJurkovičova, Praha - Háje

• 3+kk
  • 67 m²

MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Balkón 12 m² • Pivnica 6 m²

28 000 CZK + 6 600 CZK(418 CZK / m²)

Rezervované

Prenájom bytuJurkovičova, Praha - Háje

• 2+kk
  • 69 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Garáž • Balkón 8,45 m² • Pivnica 2,5 m²

23 600 CZK + 6 800 CZK(342 CZK / m²)

Rezervované

Prenájom bytuJurkovičova, Praha - Háje

• 2+kk
  • 52 m²

Výťah • Garáž • Balkón 4 m² • Pivnica 4 m²

25 000 CZK + 6 240 CZK(481 CZK / m²)