Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaDejvice2+kk

(3 nehnuteľnosti)

Neprehliadnite

Prenájom bytuLindleyova, Praha - Dejvice

• 2+kk
  • 62 m²

MHD 5minút pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž

32 000 CZK + 8 000 CZK(516 CZK / m²)