Prenájom bytuŠárecká, Praha - Dejvice
- 1+kk
- 21 m²
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené
15 000 CZK + 3 000 CZK(714 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(2 nehnuteľnosti)
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 2 m²
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem prenájmu bytov ponúkame aj prenájmy domov. Ďalej u nás nájdete predaje bytov, predaje domov a predaje pozemkov