Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaČakovice

(3 nehnuteľnosti)

Prenájom bytuMarty Krásové, Praha - Čakovice

• 2+kk
  • 61 m²

MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Lodžia 5,7 m²

22 000 CZK + 4 000 CZK(361 CZK / m²)

Prenájom bytuBermanova, Praha - Čakovice

• 3+kk
  • 79 m²

MHD 3 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 4,72 m² • Pivnica 2,3 m²

26 500 CZK + 6 500 CZK(335 CZK / m²)