Prenájom bytuKorunovační, Praha - Bubeneč
- 2+kk
- 38 m²
Vybavené • Garáž • Pivnica 2 m² • Terasa 10 m²
25 000 CZK(658 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(8 nehnuteľností)
Vybavené • Garáž • Pivnica 2 m² • Terasa 10 m²
MHD 1 minúta pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie • Garáž
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Výťah • Balkón 2 m² • Pivnica 6 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Terasa 20 m²
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Výťah
MHD 1 minúta pešo • Vybavené
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem prenájmu bytov ponúkame aj prenájmy domov. Ďalej u nás nájdete predaje bytov, predaje domov a predaje pozemkov