Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na prenájomČeská republikaGarsónka

(28 nehnuteľností)

Neprehliadnite

Prenájom bytuErbenova, Praha - Košíře

• Garsónka
  • 28 m²

MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Pivnica 6 m²

16 800 CZK + 4 219 CZK(600 CZK / m²)

Prenájom bytuFibichova, Praha - Žižkov

• Garsónka
  • 25 m²

MHD 5minút pešo • Čiastočne vybavené • Výťah • Lodžia 3 m²

17 000 CZK + 3 300 CZK(680 CZK / m²)

Neprehliadnite

Prenájom bytuUralská, Praha - Bubeneč

• Garsónka
  • 33 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Balkón 3 m²

17 000 CZK + 4 500 CZK(515 CZK / m²)

Prenájom bytuKyselova, Praha - Kobylisy

• Garsónka
  • 23 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Lodžia 2 m²

16 000 CZK + 4 000 CZK(696 CZK / m²)

Rezervované

Prenájom bytuŠvehlova, Praha - Záběhlice

• Garsónka
  • 28 m²

MHD 1 minúta pešo • Výťah • Parkovanie • Pivnica 2 m²

12 000 CZK + 2 700 CZK(429 CZK / m²)