Prenájom bytuŠmejkalova, Brno - Žabovřesky, Jihomoravský kraj
- 2+1
- 69 m²
Čiastočne vybavené • Balkón 2 m²
21 000 CZK + 4 500 CZK(304 CZK / m²)
Zobraziť mapu
(7 nehnuteľností)
Čiastočne vybavené • Balkón 2 m²
MHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah
Čiastočne vybavené • Terasa 15 m²
MHD 5minút pešo • Čiastočne vybavené • Parkovanie
MHD 2 minúty pešo • Čiastočne vybavené • Terasa 10 m²
MHD 3 minúty pešo • Balkón 4 m² • Pivnica 1 m²
MHD 1 minúta pešo • Vybavené • Parkovanie • Garáž • Balkón 4 m² • Pivnica 6 m²
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem prenájmu bytov ponúkame aj prenájmy domov. Ďalej u nás nájdete predaje bytov, predaje domov a predaje pozemkov