Zobraziť mapu
Pozemky na predaj
(1 624 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj pozemkuDaisendorfer Straße 3, , Bádensko-Wurttembersko
- 518 m²
MHD 1 minúta pešo
300 000 €(579 € / m²)
Predaj pozemkuVitice - Dobré Pole u Vitic, Středočeský kraj
- 1495 m²
MHD 2 minúty autom
70 000 CZK(47 CZK / m²)
Predaj pozemkuMladá Boleslav - Chrást u Mladé Boleslavi, Středočeský kraj
- 4984 m²
MHD 4 minúty pešo
27 299 000 CZK(5 477 CZK / m²)
Predaj pozemkuBlatnice pod Svatým Antonínkem - Blatnice pod Svatým Antonínkem, Jihomoravský kraj
- 1057 m²
MHD 3 minúty autom
79 000 CZK(75 CZK / m²)
- 1113 m²
MHD 3 minúty autom
99 000 CZK(89 CZK / m²)
Predaj pozemkuMěšice - Měšice u Prahy, Středočeský kraj
- 5086 m²
MHD 7minút pešo
385 000 CZK(76 CZK / m²)
Predaj pozemkuBrno - Bosonohy, Jihomoravský kraj
- 912 m²
MHD 4 minúty pešo
12 000 000 CZK(13 158 CZK / m²)