Zobraziť mapu
Domy na predaj • Nemecko • Mecklenburg-Vorpommern
(47 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domu, Meklenbursko-Predpomoransko
- 6000 m²
- 6000 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Parkovanie
295 000 €(49 € / m²)
Predaj domuSchwerin Warnitz Mecklenburg-Vorpommern 19057
- 5+1
- 250 m²
- 2284 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie
679 000 €(2 716 € / m²)
Predaj domuRostock Hohe Düne Mecklenburg-Vorpommern 18119
- 4+1
- 145 m²
- 400 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie
777 000 €(5 359 € / m²)
Predaj domu, Meklenbursko-Predpomoransko
- 2+kk
- 100 m²
- 2021 m²
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
325 000 €(3 250 € / m²)
Predaj domu, Meklenbursko-Predpomoransko
- 6+1
- 180 m²
- 1474 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
599 000 €(3 328 € / m²)
Predaj domuDorfstrasse, , Meklenbursko-Predpomoransko
- 300 m²
- 1058 m²
MHD 4 minúty pešo
99 000 €(330 € / m²)
Predaj domu, Meklenbursko-Predpomoransko
- 4+1
- 127 m²
- 438 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
329 900 €(2 598 € / m²)
Predaj domuKühls Acker 32 Schwerin Krebsförden Mecklenburg-Vorpommern 19061
- 4+1
- 104 m²
- 261 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
470 000 €(4 519 € / m²)
Predaj domu, Meklenbursko-Predpomoransko
- 5+1
- 120 m²
- 650 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
298 000 €(2 483 € / m²)
Predaj domu, Meklenbursko-Predpomoransko
- 5+1
- 120 m²
- 449 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
295 000 €(2 458 € / m²)
Predaj domuBungalowsiedlung, , Meklenbursko-Predpomoransko
- 3+1
- 30 m²
- 369 m²
MHD 3 minúty autom • Parkovanie
135 000 €(4 500 € / m²)
Predaj domuStiftstr. 9, , Meklenbursko-Predpomoransko
- 3+1
- 96 m²
- 206 m²
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie
145 000 €(1 510 € / m²)
Predaj domu, Meklenbursko-Predpomoransko
- 175 m²
- 403 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
249 000 €(1 423 € / m²)
Predaj domu, Meklenbursko-Predpomoransko
- 255 m²
- 6177 m²
MHD 8minút pešo • Parkovanie • Garáž
742 000 €(2 910 € / m²)
- Predchádzajúci
- 1
- 2Aktuálne
- 3
- 4
- Ďalšia