Zobraziť mapu
Domy na predaj • Nemecko • Mecklenburg-Vorpommern
(47 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domu, Meklenbursko-Predpomoransko
- 4+1
- 172 m²
- 483 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
649 000 €(3 773 € / m²)
Predaj domuKleiner Spiegelberg 7, , Meklenbursko-Predpomoransko
- 376 m²
- 297 m²
MHD 4 minúty pešo • Parkovanie • Garáž
735 000 €(1 955 € / m²)
Predaj domuBinsenkoppel 38, , Meklenbursko-Predpomoransko
- 6+1
- 162 m²
- 508 m²
MHD 6minút pešo • Parkovanie
640 000 €(3 951 € / m²)
Predaj domuUnter den Kiefern 68, , Meklenbursko-Predpomoransko
- 7+1
- 150 m²
- 329 m²
MHD 6minút pešo • Parkovanie
395 000 €(2 633 € / m²)
Predaj domuRostock Brinckmansdorf Mecklenburg-Vorpommern 18055
- 5+1
- 130 m²
- 202 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie
525 000 €(4 038 € / m²)
Predaj domuHauptstraße 9 c, , Meklenbursko-Predpomoransko
- 3+1
- 113 m²
- 310 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
190 000 €(1 681 € / m²)
Predaj domu, Meklenbursko-Predpomoransko
- 4+1
- 136 m²
- 320 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie
960 000 €(7 059 € / m²)
Predaj domuHauptstraße 9 b, , Meklenbursko-Predpomoransko
- 5+1
- 113 m²
- 1848 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
205 000 €(1 814 € / m²)
Predaj domu, Meklenbursko-Predpomoransko
- 4+1
- 130 m²
- 557 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie
499 000 €(3 838 € / m²)
Predaj domuNedderfeld 112 Schwerin Mueß Mecklenburg-Vorpommern 19063
- 6+1
- 151 m²
- 227 m²
MHD 4 minúty autom • Parkovanie
320 000 €(2 119 € / m²)
Predaj domu, Meklenbursko-Predpomoransko
- 489 m²
- 8135 m²
MHD do minúty pešo • Parkovanie
849 000 €(1 736 € / m²)
Predaj domuOtto-Liliental -Strasse 3, , Meklenbursko-Predpomoransko
- 4+1
- 100 m²
- 2352 m²
MHD 7minút pešo • Parkovanie • Garáž
125 000 €(1 250 € / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem predaja bytov ponúkame aj predaje domov a predaje pozemkov. Ďalej u nás nájdete prenájmy bytov a prenájmy domov