Zobraziť mapu
Domy na predaj • Nemecko • Brémy • Bremerhaven
(4 nehnuteľnosti)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj domuGisselstraße 3 Bremerhaven Jedutenberg Bremen 27572
- 4+1
- 110 m²
- 270 m²
MHD 3 minúty pešo • Parkovanie
396 000 €(3 600 € / m²)
Predaj domuAm Oberhamm 124e Bremerhaven Geestemünde-Süd Bremen 27570
- 4+kk
- 83 m²
- 217 m²
MHD 3 minúty pešo • Garáž
184 000 €(2 217 € / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem predaja bytov ponúkame aj predaje domov a predaje pozemkov. Ďalej u nás nájdete prenájmy bytov a prenájmy domov