Zobraziť mapu
Byty na predaj • Nemecko • Hesensko • Wiesbaden • 2+1
(6 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuErich-Ollenhauer-Str. 32e Wiesbaden Wiesbaden Hessen 65187
- 2+1
- 65 m²
MHD 3 minúty pešo • Výťah • Garáž
269 000 € + 264 €(4 138 € / m²)
Predaj bytuMainz Hechtsheim Rheinland-Pfalz 55129
- 2+1
- 49 m²
MHD 2 minúty pešo • Parkovanie
220 000 € + 256 €(4 490 € / m²)
Predaj bytuErich-Ollenhauer Straße 270a Wiesbaden Wiesbaden Hessen 65199
- 2+1
- 52 m²
MHD 1 minúta pešo • Parkovanie • Garáž
219 000 € + 308 €(4 212 € / m²)
Predaj bytuAdmiral-Scheer-Str. 11 Mainz-Kastel Mainz-Kastel Hessen 55252
- 2+1
- 54 m²
MHD 1 minúta pešo
259 000 € + 271 €(4 796 € / m²)
Predaj bytuWiesbaden Wiesbaden Hessen 65187
- 2+1
- 60 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Garáž
250 000 € + 299 €(4 167 € / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem predaja bytov ponúkame aj predaje domov a predaje pozemkov. Ďalej u nás nájdete prenájmy bytov a prenájmy domov