Zobraziť mapu
Byty na predaj • Praha • 2+kk
(145 nehnuteľností)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuKozmíkova, Praha - Hostivař
- 2+kk
- 47 m²
Vybavené • Výťah • Pivnica 1,6 m² • Lodžia 5,6 m²
7 300 000 CZK(155 319 CZK / m²)
Predaj bytuNechvílova, Praha - Chodov
- 2+kk
- 49 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 2 m²
7 890 000 CZK(161 020 CZK / m²)
Predaj bytuČestmírova, Praha - Nusle
- 2+kk
- 40 m²
Vybavené • Parkovanie • Pivnica 4 m²
6 500 000 CZK(162 500 CZK / m²)
Predaj bytuPod Drinopolem, Praha - Břevnov
- 2+kk
- 56 m²
MHD 2 minúty pešo • Pivnica 2,8 m² • Terasa 9,8 m²
9 538 000 CZK(170 321 CZK / m²)
Predaj bytuTulešická, Praha - Zličín
- 2+kk
- 55 m²
Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 3,5 m² • Lodžia 7 m²
8 950 000 CZK(162 727 CZK / m²)
Predaj bytuKurčatovova, Praha - Petrovice
- 2+kk
- 43 m²
Vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 2 m² • Lodžia 6 m²
6 590 000 CZK(153 256 CZK / m²)
Predaj bytuDlouhá, Praha - Staré Město
- 2+kk
- 49 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 3 m²
13 333 333 CZK(272 109 CZK / m²)
Predaj bytuPískařská, Praha - Modřany
- 2+kk
- 59 m²
Vybavené • Výťah • Garáž • Lodžia 9 m²
9 500 000 CZK(161 017 CZK / m²)
Predaj bytuNa Cikorce, Praha - Modřany
- 2+kk
- 47 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Terasa 6 m²
9 990 000 CZK(212 553 CZK / m²)
Predaj bytuVřesová, Praha - Troja
- 2+kk
- 58 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Pivnica 3 m² • Terasa 64 m²
9 500 000 CZK(163 793 CZK / m²)
Predaj bytuNa Rokytce, Praha - Libeň
- 2+kk
- 50 m²
Výťah • Parkovanie • Balkón 1 m² • Pivnica 9 m²
8 990 000 CZK(179 800 CZK / m²)