Zobraziť mapu
Byty na predaj • Praha • okres Hlavní město Praha • Praha • Malešice
(2 nehnuteľnosti)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuPočernická, Praha - Malešice
- 3+1
- 75 m²
Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Pivnica 2 m² • Lodžia 3 m²
9 650 000 CZK(128 667 CZK / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem predaja bytov ponúkame aj predaje domov a predaje pozemkov. Ďalej u nás nájdete prenájmy bytov a prenájmy domov