Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predajPrahaokres Hlavní město PrahaPrahaKošíře

(9 nehnuteľností)

Developerský projekt

Predaj bytuHolečkova, Praha - Košíře

• 2+kk
  • 38 m²

Novostavba • Čiastočne vybavené • Parkovanie

7 290 000 CZK(191 842 CZK / m²)

Developerský projekt

Predaj bytuHolečkova, Praha - Košíře

• 2+kk
  • 51 m²

Novostavba • Čiastočne vybavené • Parkovanie

8 990 000 CZK(176 275 CZK / m²)

Developerský projekt

Predaj bytuHolečkova, Praha - Košíře

• 1+kk
  • 30 m²

Novostavba • Čiastočne vybavené • Parkovanie

5 990 000 CZK(199 667 CZK / m²)

Developerský projekt

Predaj bytuHolečkova, Praha - Košíře

• 2+kk
  • 38 m²

Novostavba • Čiastočne vybavené • Parkovanie

7 590 000 CZK(199 737 CZK / m²)

Predaj bytuNaskové, Praha - Košíře

• 2+kk
  • 101 m²

Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Pivnica 5 m² • Lodžia 15 m²

17 990 000 CZK(178 119 CZK / m²)