Zobraziť mapu
Byty na predaj • Nemecko • Sasko • Leipzig • 3+1
(4 nehnuteľnosti)
Prenájom
Byt
Vybrať nejaké
Predaj bytuLeipzig Altlindenau Sachsen 04177
- 3+1
- 70 m²
MHD 1 minúta pešo
235 000 € + 215 €(3 357 € / m²)
Predaj bytuLeipzig Zentrum Sachsen 04107
- 3+1
- 101 m²
MHD 1 minúta pešo • Výťah • Garáž
389 000 €(3 851 € / m²)
Predaj bytuLeipzig Zentrum Sachsen 04105
- 3+1
- 90 m²
MHD 3 minúty autom • Výťah
429 000 € + 394 €(4 767 € / m²)
Prezrite si ďalšie nehnuteľnosti
Okrem predaja bytov ponúkame aj predaje domov a predaje pozemkov. Ďalej u nás nájdete prenájmy bytov a prenájmy domov