Vyzerá to, že náš server prechádza údržbou alebo ste offline. Niektoré funkcie stránky môžu byť dočasne nedostupné.

Zobraziť mapu

Byty na predaj3+kk

(250 nehnuteľností)

Predaj bytuBěhounkova, Praha - Stodůlky

• 3+kk
  • 91 m²

MHD 3 minúty pešo • Výťah • Pivnica 2 m² • Lodžia 14 m²

10 490 000 CZK(115 275 CZK / m²)

Predaj bytuNepelova, Praha - Hloubětín

• 3+kk
  • 78 m²

MHD 7minút pešo • Výťah • Balkón 7,9 m² • Pivnica 2,4 m²

12 490 000 CZK(160 128 CZK / m²)

Neprehliadnite

Predaj bytu5. května, Praha - Nusle

• 3+kk
  • 78 m²

Vybavené • Balkón 3 m² • Pivnica 11 m²

9 990 000 CZK(128 077 CZK / m²)

Predaj bytuBrabcova, Praha - Podolí

• 3+kk
  • 101 m²

MHD 3 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Garáž • Balkón 10 m²

16 912 500 CZK(167 450 CZK / m²)

Neprehliadnite

Predaj bytuBrandlova, Praha - Chodov

• 3+kk
  • 66 m²

Čiastočne vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 5 m² • Pivnica 2,5 m²

8 800 000 CZK(133 333 CZK / m²)