Predaj bytu 4+kk • 84 m² bez realitkyTylova, Brno - Královo Pole, Jihomoravský kraj
Tylova, Brno - Královo Pole, Jihomoravský krajMHD 3 minúty pešo • Parkovanie • Pivnica 5 m²Nabízíme k prodeji cihlový světlý a prostorný byt o dispozici 4+kk s podlahovou plochou 83,9 m², který se nachází v novostavbě v žádané lokalitě Brno – Královo Pole, slepá ulice Tylová.
Velkorysý obývací pokoj s prostorem pro kuchyňský kout a tři neprůchozí pokoje poskytují komfort i dostatek soukromí pro všechny členy domácnosti.
Dispozice:
obývací pokoj + kuchyňský kout
3 pokoje
koupelna s nikou a oknem
samostatné WC
předsíň
Standardem jsou podomítkové baterie, podlahové topení, hliníková okna (trojskla), pouzdrové dveře, odvětrávána fasáda (desky CETRIS), minerální vata, TČ.
K bytu náleží sklepní prostor, který se nachází v suterénu domu.
Novostavba zaručuje moderní provedení a vysokou kvalitu realizace, přičemž štítek energetické náročnosti budovy se řadí do kategorie B.
Momentálně je byt v dokončovací fázi.
Lokalita Královo Pole nabízí kompletní občanskou vybavenost, školy, školky, obchody i výbornou dostupnost do centra města.
💰 Cena: 11 850 000 Kč
Jsme majitelé a důrazně žádáme RK, finanční skupiny a podobné lačnící po provizi : PROSÍME, NEKONTAKTUJTE nás!!!
Na přímé zájemce o koupi a prohlídku se těšíme:)
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 1. 5. 2026 |
|---|---|
| Konštrukcia budovy | Tehla |
| Vybavené | Nevybavené |
| Číslo inzerátu | 973212 |
| PENB | B - Veľmi úsporné |
| Úžitková plocha | 84 m² |
| Stav | Novostavba |
|---|---|
| Dispozícia | 4+kk |
| Poschodie | 1. poschodie z 3 |
| Vlastníctvo | Osobné |
| Umiestnenie | Tichá lokalita |
| Cena za jednotku | 141 071,43 CZK / m2 |
Vyberáte byt?
Majte istotu, že máte všetky dôležité informácie!
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Pivnica 5 m² | |
| MHD 3 minúty pešo |
| Parkovanie |
V okolí nehnuteľnosti nájdete

Predaj bytuSkřivanova, Brno - Ponava, Jihomoravský kraj- 4+1
- 110 m²
13 000 000 CZK15 000 000 CZK
Ušetríte 2 000 000 CZK
Predaj bytuMerhautova, Brno - Zábrdovice, Jihomoravský kraj- 4+kk
- 97 m²
11 199 900 CZK11 999 900 CZK
Ušetríte 800 000 CZK
Predaj bytuNerudova, Brno - Veveří, Jihomoravský kraj- 4+kk
- 85 m²
12 999 900 CZK13 999 900 CZK
Ušetríte 1 000 000 CZK
Predaj bytuBlatnická, Brno - Židenice, Jihomoravský kraj- 5+kk
- 84 m²
9 699 900 CZK10 299 900 CZK
Ušetríte 600 000 CZK
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.