
Inzerát už nie je v ponuke





Prenájom bytutřída Generála Píky, Brno - Černá Pole, Jihomoravský kraj- 1+kk
- 38 m²
18 500 CZK + 2 500 CZK
Prenájom bytu 1+kk • 33 m²Kovářská, Brno - Komárov, Jihomoravský kraj
Kovářská, Brno - Komárov, Jihomoravský krajMHD 2 minúty pešo • Vybavené • Výťah • Parkovanie • Balkón 3 m² • Pivnica 3 m²Ponúkame na prenájom byt 1+kk s balkónom v tichej ulici. Kovářská v blízkosti centra.
Velkým bonusem bytu je velmi prostorná vestavěná skříň v předsíni se zrcadlem. Jedná se o plně zařízený byt. Byt je vybaven myčkou nádobí, pračkou, sklokeramickou deskou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Byt se nachází v 1. patře s výtahem.
We offer for rent apartment 1+kk with balcony in a quiet street. Kovářská near the center.
A big bonus of the apartment is a very spacious built-in wardrobe in the hallway with a mirror. This is a fully furnished apartment. The apartment is equipped with dishwasher, washing machine, ceramic hob, microwave and kettle. The apartment is located on the 1st floor with elevator.
The price of the apartment 21 990 CZK is including energy. We provide free Wifi connection to the apartment.
The apartment is available from 1.3.2024.
Parametre nehnuteľnosti
| Dostupné od | 12. 2. 2025 |
|---|---|
| Výstavba budov | Tehla |
| Vybavené | Vybavené |
| Číslo inzerátu | 803666 |
| Umiestnenie | Tichá časť |
| Cena za jednotku | 545 CZK / m2 |
| Stav | Veľmi dobrý |
|---|---|
| Dispozícia | 1+kk |
| Poschodie | 1. poschodie z 6 |
| PENB | D - Menej hospodárne |
| Úžitková plocha | 33 m² |
Čo táto nehnuteľnosť ponúka?
| Balkón 3 m² | |
| Pivnica 3 m² | |
| Parkovanie |
| Bezbariérový prístup | |
| Výťah | |
| MHD 2 minúty pešo |
V okolí nehnuteľnosti nájdete
Stále hľadáte to pravé?
Nastavte si strážneho psa. Ponuky vybrané na mieru dostanete súhrnne 1× denne e-mailom. S Premium profilom máte po ruke rovno 5 strážcov a keď sa niečo objaví, informujú vás obratom.